Монтана повали Етър насред Велико Търново и възкреси надеждите си за четворката (ВИДЕО)

0
-
-

Монтана победи Етър в мач от ХХХ кръг във Втора лига. На стадион „Ивайло“ във Велико Търново гостите се наложиха с 2:0. С успеха днес тимът на Антони Здравков се доближи на само 4 точки от четвъртото място, което в момента се заема от Хебър.

Монтана поведе в 11-ата минута. Лиандро Мартис преодоля трима футболисти на съперника отляво и центрира в наказателното поле. Владислав Цеков изпревари вратаря на Етър и засече с глава за 0:1.

През втората част по едно попадение на двата отбора бе отменено заради засада.

Така се стигна до 90-ата минута, в която Монтана си подпечата победата. Мариян Иванов фаулира в наказателното поле Лиандро Мартис, за което главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Владимир Айтов бе безапелационен за крайното 0:2.