Монтана подписа с десен бек

0
25.06 7.l
- -

Монтана подписа договор с Влади Ласков, съобщиха от клуба.

 

Десният бек пристига от отбора на Септември Симитли, където беше сред основните фигури през изминалия сезон.

Ласков е юноша на Пирин Благоевград и се отличава с балансирани качества както в дефанзивен, така и в офанзивен план, като умело се включва в атаките, разполага с добра техника с топка в крака, скорост и експлозивност.

„Пожелаваме му много здраве, успешен сезон и силни изяви със синята фланелка на Монтана“, написаха от клуба.

Освен това, Монтана си върна един футболист, израснал в школата на клуба.

Ивелин Георгиев подписа своя договор със „сините“ и се завръща в родния си отбор. 19-годишният талант преминава през голяма част от възрастовите формации на Монтана, а до момента има 12 официални мача за представителния тим в професионалния футбол.

След периода си в Монтана – Георгиев премина в Спортист Своге, където през изминалия сезон се утвърди като основна фигура в състава. Той записа 30 мача, реализира 4 гола и имаше важен принос за оставането на „шоколадите“ във Втора лига.

„Пожелаваме на Ивелин Георгиев здраве, успешен сезон и много силни изяви със синята фланелка на ПФК Монтана!“, пожелаха от Монтана на Георгиев.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани