Монтана писа петица на нигерийци в Банско

0
-
-

Монтана записа разгромна победа с 5:0 над нигерийския Мавлон, който е на лагер в Банско. Монтанци доминираха през целия мач и дори можеха да спечеля по-убедително. Йордан Йорданов от фаул откри резултата в 14-aта минута, юношата Ивелин Георгиев удвои шест минути по-късно.

След почивката треньорът Антони Здравков направи пълна смяна, но отборът му продължи да дикрува темпото. В 56-ата минута Владислав Цеков – Каската направи 3:0, отново той се разиса с глава 67-ата минута. В края на мача Цеков бе фаулиран в наказателното поле и Сергей Георгиев вкара отсъдената дузпа.

Днес след обяд Монтана се завръща у дома, отборът получи три дни ваканция и от понеделник подновява трениировки на клубната си база.