Монтана и Кариана не се победиха в местното дерби

0
KarMon2n

Отборът на Монтана, който игра бараж за влизане в efbet Лига в края на месец май, започна с равенство новия сезон във втория ешелон. Футболистите на Владимир Иванов не успяха да спечелят гостуването си на Кариана (Ерден), като срещата завърши 1:1.Резултатът откри Реджеб Халил в 28-ата минута. Ангел Бастунов направи пробив, последва изстрел на Георги Чакъров, но стражът Марин Орлинов успя да отбие. При добавката обаче Халил сполучи за 1:0 за Кариана.
В 35-ата минута Тони Тасев беше точен за тима на Фугата. Валери Христов центрира отдясно и Тасев намери мрежата – 1:1. В края на първата част бившият нападател на Пирин (Благоевград) излезе сам срещу вратаря на домакините, но този път мерникът му изневери и топката премина над целта.