Монтана би дубъла на Лудогорец пред празни трибуни

0

Отборът на Монтана забрави поражението от ЦСКА 1948 в предишния кръг с успех над дубъла на Лудогорец. Днес монтанци надвиха „орлите“ с 2:0 в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Първото попадение  пред празните трибуни на стадион “Огоста” в Монтана реализира Тони Тасев в 25-ата минута, а Атанас Илиев се разписа в 87-ата минута от дузпа.

Петима футболисти на домакините пропуснаха мача. Вратарят Васил Симеонов и полузащитникът Владимир Айтов бяха наказани, защитниците Костадин Гаджалов и Алекс Георгиев контузени, а крилото Борислав Дамянов се възстановява от операция от херния.Трите точки бяха от огромно значение за монтанци, които се намират на трета позиция във временното класиране и водят с три точки пред четвъртия Локомотив (София).