Младежите ни удариха Казахстан в Турция с три гола за 9 минути!

0

Младежкият национален отбор на България продължава с отличното си представяне на турнира Анталия Къп 21 в Турция. След като в първия си мач възпитаниците на Александър Димитров обърнаха Украйна до 2:1, днес младите “лъвове” стигнаха до категорична победа с 3:1 над връстниците си от Казахстан.

Илиан Илиев-младши: Един ден, който ще запомня за цял живот!

Нашите момчета не оставиха никакви съмнения, че са по-класният тим и можеха да стигнат и до далеч по-изразителна победа. Владимир Николов и Димитър Тонев на два пъти бяха точки за нашите, като и трите попадения паднаха в началото на втората част в рамките на само девет минути, а казахстанците намалиха в края на мача от спорна дузпа. В последната минута на срещата Денислав Ангелов пък остави нашите с десет души за пресилен втори жълт картон, но това не помрачи добрите впечатления от играта на нашите особено през втората част.