Миньор с първа победа в контролите

0

Миньор победи Марек с 3:0 във втората си контрола от подготвителния период. Срещата се игра на стадиона в Етрополе, а и трите попадения паднаха в първите 25 минути на срещата.Това бе първа победа за чуковете за летния подготвителен период, докато Марек остава без победа засега. 24 часа по-рано дупничани загубиха с 1:2 и от Нефтохимик в София.

Перничани откриха резултата в 10-та минута, когато след корнер Християн Казаков прати топката в мрежата. Само 180 секунди по-късно след центриране отляво Евгени Тунтев в желанието си да изпревари Ивайло Димитров прати топката в горния ляв ъгъл на собствената си врата – 2:0. Крайният резултат оформи Казаков с втория си гол в мача с удар от 18 метра в 25-та минута. До края на срещата Миньор създаде още няколко добри възможности за гол, които бяха пропуснати.