Миньор Пк продължава с победите

0
-
-

Миньор Перник победи класически Пирин Разлог на собствения му стадион в среща от 3-ия кръг на Югозападната трета лига. Перничани продължават да са с пълен актив от точки, какъвто има и Вихрен.Агитка от над 100 човека не спря да подкрепя „жълточерните“ през целия мач.Гостите излязоха напред в резултата в 15-та минута. Калоян Йосифов прояви настойчивост при загубена в центъра топка, пресира вратаря Иван Димитров и прати топката в мрежата.През втората част влезлия като резерва Кристиян Слишков вкара два гола и реши мача. Само 180 секунди след като се появи в игра, младокът се разписа за 0:2, завършвайки самостоятелен пробив отдясно.В 84-та минута Павлов изведе Слишков отдясно и той отново матира Димитров.
В следващия кръг Миньор приема Перун Кресна, а Пирин Разлог гостува на ФК Кюстендил.