Миньор не успя и срещу Етър! Феновете изпратиха Христо Янев с освирквания и „оставка“ (ВИДЕО)

0

Миньор (Перник) продължи с негативната си серия. В пореден мач от Втора лига „чуковете“ не успяха да стигнат до победа, завършвайки 0:0 като домакин на Етър. Още преди последния съдийски сигнал феновете на перничани започнаха да освиркват старши треньора на тима, да го засипват с обиди и да скандират „оставка“. Всичко това продължи и след срещата. Двубоят пък бе изгледан на живо от кандидата за президент на БФС – Димитър Бербатов.

Етър пропусна прекрасна възможност след само 240 секунди игра. Етър организира опасна контра. Евгений Иванов намери Крум Стоянов на чиста позиция сам пред вратаря. Даниел Леонтиев обаче с чудесна намеса успя да избие удара.

В 10-ата минута Миньор пък можеше да поведе. Кристиян Слишков нанесе страхотен удар след корнер, но топката разтресе страничната греда.

В 24-ата минута сантиметри не достигнаха на Живко Петков, на метър пред голлинията, да засече пас отляво.

Втората част ще се запомни единствено с мощна тупалка на Олег Димитров. Леонтиев обаче успя да избие.