Миньор не се спира – би и в Панагюрище

0
minyor

Миньор (Перник) постигна победа с 2:1 при визитата си на Оборище, на “Орчо войвода”, в среща от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Перничани вече си гарантираха промоцията във Втора лига, така че този мач бе просто за престиж. Тимът на от Перник е лидер с 81 точки след успеха си.Панагюрци пък са с 33 точки и прекъснаха серията си от три поредни победи.

И трите гола в мача паднаха след почивката. Диян Христов даде аванс на гостите след асистенция на Михаел Орачев, а Петко Петков изравни за панагюрци.Отново Христов бе точен за Миньор десетина минути преди самия край на мача, след като Веско Васев успя да се възползва от грешка на Стенислав Георгиев – Дзенгата и изведе съотборника си сам срещу вратаря, а той не сгреши./ FOOTBALL24.BG