Миньор не можа да пребори първенеца от Трета лига

Minior

Срещата между Миньор Перник и Хебър Пазарджик се проведе на стадион “Миньор” като на фона на прекрасното време домакините успяха да открият резултата още в 58 сек. след бърз пробив отдясно. Топката беше върната към дузпата, където за 1:0 на най-добра позиция се оказа Томислав Павлов. Играта продължи да бъде динамична и малко по-агресивна от страна на гостите. След редица нарушения в 31мин. дойде ред и на първият жълт картон от страна на гостите, Андриан Краев имаше честта да го получи. Обстановката стана изнервена от страна на домакините и в 39 мин. след неправилно излизане на Даниел Леонтиев резултата бе изравнен като голмайстор бе Даниел Пехливанов. В 43 мин точно преди краят на пътвото полувреме след нарушение в центъра втората жълта картичка беше връчена на Веселин Васев. С редица пропуски пред вратата на гостите полувремето приключи с резултат 1:1.
Minior2
Още в началото на второто полувреме Хебър се опитаха да доминират и да натиснат домакините, които на моменти отстъпваха. В 60 мин. треньора на Хебър направи първата смяна в отбора като на мястото на Атанас Велев, влезе в игра Кирил Георгиев. След няколко груби нарушения, Миньор бяха принудени да направят и своята първя смяна. В 67 мин. На мястото на Веселин Васев влезе Илиан Илиев. След промените,които направиха и двата отбора, неразбирателството в състава на “чуковете” им изигра лоша шега. В 70 мин. на изгодна позиция се озова Георги Недялков, който с техничен удар успя да запише втори гол за гостите. Играта продължи да бъде напрегната с редица нарушения. Стигна се до сблъсък между отборите. Фенофете също избухнаха.
Minior1
Последваха още няколко смени и в двата отбора. Точно преди края на мача Миньор пропусна няколко чисти положения и не успя да пречупи противника. Двубоя приключи с резултат 1:2.