Миньор Чикаго вкара 9 на сърби на старта

0
kaptiev chikago
-
-

В първия кръг от първенството на закрито в Метролигата, Миньор Чикаго разгроми с 9:1 сръбския „Никола Тесла“. Двата отбора пропуснаха дузина възможности за отбелязване на гол, и началото на мача не предвещаваше такъв резултат. В края на първото 20-минутно полувреме, натискът на „чуковете“ се увенча с успех и две попадения. А през второто нашите направо довършиха сърбите.

С три гола за победата се отчете Борислав Радев. Но над всички беше Росен Каптиев. Роденият в Сатовча бивш нападател на Пирин Бл и Локомотив София вкара рядко красив гол от центъра, записа и три асистенции. С две попадения се отчете и бившият играч на Септември Симитли и Банско Мирослав Николов. А другите голове за Миньор Чикаго бяха дело на Николай Янев, Ивелин Гунчев и Иван Михалев.

Следващият мач на Миньор е на 27-ми януари (неделя), от 4:15 часа след обяд местно време, с немския тим „Грийн Лайт“. Мачът ще се изиграе на игрище номер 2, на адрес: 1033 N Villa Ave, Villa Park, IL 60181, в комплекса „Одиум Експо Център“.