Миланов: Феновете помогнаха за обрата! Още не сме разбрали дали с новия спонсор са по-добре нещата

0

Помощник треньорът на Левски – Живко Миланов – сподели мнението си за победата с 2:1 над Черно море.

„Чувството е много хубаво. За първи път играем пред нашите фенове на „Герена“, което ни липсваше през цялата година. Радвам се, че момчетата успяха да усетят и тази атмосфера и в момента заслужено ги поздравяват.

Разбира се, че феновете помогнаха за обрата. Първото полувреме не успяхме да вземем топката под контрол. Нямахме нужния контрол на играта. Черно море малко ни изненада, пресираше ни високо и по-трудно се получаваше. Второто полувреме играхме доста добре, с доста добър контрол на играта. Феновете много ни помогнаха да обърнем мача.

Грешки винаги ще се правят. По-важното е, че тези момчета показаха характер и обърнаха мача.

Много важно беше, че веднага върнахме отбелязания от Черно море гол. Ако се бяха прибрали с гол преднина, второто полувреме щеше да е по-трудно. През втората част нещата си дойдоха на мястото.

Боби Цонев след всеки мач се чувства по-добре. Ради това му беше първи мач. Трябва да внимаваме с тези момчета. Постепенно ще добият и повече самочувствие.

Има доктор, който да прецени за Славиша Стоянович.

Разбира се, че гледаме към седмото място. Докато има шанс, ще се борим. Със сигурност ще е доста трудно. Ще направим всичко възможно да поддържаме интригата до края.

Не знам с новия спонсор дали положението става по-добро. Още не сме разбрали. Надявам се за напред да разберем“, коментира Миланов.