Микел Артета: Арсенал има проблеми с головете

-
-

Старши треньорът на Арсенал Микел Артета говори след мача от 10-ия кръг на Висшата лига с Улвърхамптън (1:2).

„Те имаха две положения през първото полувреме и вкараха два гола. Нашият отбор показа истинска устойчивост, солидарност и вяра, за да се опита да спечели през второто полувреме. Създадохме положения, но не вкарахме. Трябва да вкараме повече, за да печелим мачове. Трябва да продължим да подкрепяме играчите. Всички футболисти имат тежки периоди. Ние създаваме положения, но имаме затруднения с головете. Това е разликата между победа и загуба. Когато загубим, увереността пада, защото мислим, че може да се повтори. Трябва да спечелим след поражението. Вече направихме това по време на престоя ми тук. Няма по-голяма мотивация за нас от това да победим Тотнъм като гости в следващия кръг“, каза Артета.