Места с убедителна победа в местното дерби с Копривлен

0
mesta nay nova
-

Места Хаджидимово победи с убедителното 4:1 като гост ФК Копривлен в местното дерби от 9-ия кръг на А ОГ Благоевград -зона Места. Това бе поредна победа за отборът от Хаджидимово ,коойто от началото на първенството има в актива си 6 победи,едно равенство и две отложени срещи. Футболистите на Места излязоха вози двубой с нови екипи,подарени на отбора от фирма „NETERRA“.

Гостите поведоха още до полувремето с три гола,дело на Стефан Терзиев,Ангел Кюмурджиев и Любо Витанов. В 75-тата минута Ангел Полимеров вкара и 4-ти гол за гостите, а след още пет минути неостаряващият Кирил Кръстев вкара почетния гол за Копривлен. В следващия кръг Места приема Ураган Горно Драглище, а Копривлен гостува на втория отбор на Банско.