Меси спаси Интер с гол в последната секунда(ВИДЕО)

0
-

С гол на Лионел Меси във втората минута на добавеното време на мача Интер Маями измъкна 1:1 като гост на Лос Анджелис Галакси в мач от Мейджър Лийг Сокър (МЛС).

Попадението бе изработено от друг бивш кадър на Барселона Жорди Алба.Домакините поведоха в 75-ата минута с попадение на сръбския си нападател Деян Йовелич. Асистенцията бе на Марко Делгадо.

С основна заслуга за точката на Интер Маями бе вратарят на тима Дрейк Календър който направи феноменален мач.Още в 13-ата минута отборът на Лос Анджелис Галакси получи отлична възможност да дръпне в резултата, но халфът Рики Пуч профука дузпа.Домакините завършиха двубоя с десет души, след като в 85-ата минута Делгадо получи втори жълт и червен картон.За Интер Маями това е втори мач за сезона, като тимът загуби първи точки.

За Лос Анджелис Галакси това бе първи мач за сезона.