0
spartak rakovski
-
-

Мъжкият тим на Спартак Пловдив започна подготовката си за участието в  Б областна група с убедителна победа с 4:0 над Раковски.

Резултата откри Митко Илиев в 10′ след извеждащ пас на Кирил Нушев.

В 17′ Митко Илиев удвои преднината на „гладиаторите“, след като от 35 метра прехвърли излезлият напред вратар на гостите.

Преди почивката Любо Цеков покачи на 3:0 след асистенция на Мануел Костов.

През втората част Стефан Учиков пусна в игра юноши от набор 2003, като и самият той влезе на терена.

Именно юношата Мартин Симеонов покачи резултата на 4:0 със страхотен неспасяем удар в ъгъла на вратата.

В събота от 18:30 часа е следващата проверка на Спартак с тима на Родопа Смолян отново на стадион „Тодор Диев“.

Спартак игра в състав: Костадин Велков, Кирил Нушев, Николай Дудов, Рангел Костурски, Христос Доков, Веселин Тонев, Кристиан Кодуков, Костадин Калинов, Любомир Цеков, Митко Илиев, Денис Хасан

През второто полувреме в игра влязоха: Алекс Василев-вратар, Атанас Бучов, Димитър Ченчев, Виктор Кутманов, Мануел Костов, Мартин Симеонов, Стефан Учиков.