Майко мила! Възрастен охранител шамароса фен,Розите писаха 6-ца на Левски(ВИДЕО)

0
-
-

В екстремно време и порой над стадион „Севтополис“ в Казанлък Левски (Карлово) допусна тежка загуба с 6:1 от местния Розова долина.

Дъждът и от голове започна в 6-та минута от срещата. Казанлъчани, които доминираха през по-голямата част от двубоя, отбелязаха чрез дефанзивния Данаил Иванов. Пет минути по-късно, капитанът на гостите Мартин Симеонов изравни след грешка на защитата за 1:1. В 19-та минута капитанът Иво Иванов се възползва от пропуск на гостите и покачи за 2:1. Голмайсторът на казанлъчани Пламен Колев отбеляза с плътен и силен шут за 3:1 (25-та мин.), а малко преди края на първото полувреме играещият старши-треньор Атанас Апостолов, след пробив на Денислав Вълчев, довкара за 4:1.

Второто полувреме ще се запомни със силен есенен дъжд, студено време и още две попадения за Пламен Колев, който отбеляза своя хеттрик срещу тима от Карлово.

В следващия кръг Левски (Карлово) е домакин на новака Извор, а мачът е идната неделя на стадиона в Карлово.