Майко мила! Локо Дряново вкара 10 на Бдин!

0

Отборът на Локо Дряново се наложи над Бдин с резултат 10:3 в отложен мач от 7-ия кръг на Северозападна Трета лига.

Освен 13-те попадения нападателите уцелиха два пъти гредите и пропиляха поне още дузина възможности за гол.
Таранът на домакините Момчил Савов откри резултата в 10-ата минута, а за по-малко от 15 минути партньорът му в атака Георги Колев записа хеттрик (15, 24, 28). Само след секунди Савов направи 5:0. Видинчани не се предадоха – Александър Соколов уцели гредата, а Ангел Каишев реализира за 5:1. Веднага след почивката Соколов вкара второ попадение за Бдин.
В 51-ата минута Явор Генчев вкара от пряк свободен удар, а малко след това той се разписа от дузпа – 7:2. Скоро Янек Кирилов намали на 7:3. В 68-ата минута обаче Атанас Ингилизов вкара ново попадение за домакините. После Колев заби четвъртия си гол в мача, а малко преди края Рачо Генков оформи окончателното 10:3. Той уцели и гредата.