Марица удари баските от Куклен като гост(ВИДЕО)

0
-
-

“Марица” постигна важна победа с 2:0 при гостуването си на “Атлетик” в Куклен. Срещата бе от 16-ти, предпоследен за есенния полусезон, кръг в Трета лига – Югоизточна група. Двата отбора изиграха много интересен и оспорван мач, а победата не дойде никак лесно. Възпитаниците на Борислав Караматев отново се раздадоха и с дисциплина и концентрация във важните моменти от мача успяха да постигант засужена победа.

Гловете за победата  реализираха  в 52-та минута Мартин Анастасов и Милен Танчев минута преди края. В герой на мача обаче се превърна вратарят на гостите Илия Николов. Той спаси дузпа бита от Никола Николов и куп положения пред вратата си.

В последния за полусезона кръг “Марица” приема “Димитровград”, като срещата е следващата събота, от 14:30, на стадиона край захарната фабрика. За Атлетик предстои ново регионално дерби – гостуване на Борислав в Първомай.