0
stoilov
-
-

Станимир Стоилов продължава да ниже победи начело на Гьозтепе. Тимът му се наложи с 3:0 като гост на един от съперниците за промоция в елита на Турция – Генчлербирлиги.

Така Мъри записа четвърти успех от четири мача начело на Гьозтепе. На това отгоре под негово ръководство отборът е с голова разлика 11:0.

С днешния успех Гьозтепе събра 29 точки и е на 3-о във временното класиране.

В 54-ата минута Генчлербирлиги получи право да изпълни дузпа. Ударът от бялата точка на Амилтон обаче бе спасен от Матеус Лис.

10 минути по-късно домакините останаха с човек по-малко. Оларенважу Кайоде получи втори жълт и съответно червен картон.

Гьозтепе набързо се възползва от численото си предимство и поведе в 72-ата минута поведе с гол на Ласе Нилсен.

В 80-ата минута Алиу Траоре удвои аванса на гостите, а 120 секунди преди края на редовното време Траоре оформи крайното 0:3.