Мъри и Казахстан загубиха от Грузия

0
-
-

Станимир Стоилов и воденият от него Казахстан загубиха гостуването си на Грузия. В мач от турнира Лигата на нациите, селекцията на Мъри отстъпи с 1:2.

В 59ата минута Гиорги Чакветадзе намери Гиорги Меребашвили, който от удобна позиция откри резултата.

Самият Чакветадзе удвои в 84-та минута.

Воденият от българския специалист тим стигна до почетно попадение в последната минута на мача, а негов автор беше Оралхан Омиртаев, който се беше появил на терена секунди преди това и се разписа с първото си докосване до топката.

Грузия завърши с 16 точки на върха и се класира за по-горната дивизия в следващото издание на Лигата на Нациите и получава гарантиран бараж за място на Евро 2020. Казахстан остана на второто място с 6 точки. Латвия и Андора останаха с по 4 точки на последните две места в групата.