Марек изпусна победата над Септември в 91-ата минута

0
chernomoretz marek (75)

Марек и Септември завършиха наравно в мач от ХХХ кръг на Втора лига. На „Бончук“ в Дупница съперниците си размениха по едно попадение за крайното 1:1.

Марек можеше да поведе след само 120 секунди игра. Изстрелът на Любомир Костов от наказателното поле обаче бе спасен от Димитър Шейтанов.

Гостите отговориха малко след това, когато Жан Пиер Да Силва се озова на добра позиция. Ударът му обаче бе слаб и не затрудни стража на дупничани.

Марек откри резултата в 15-ата минута. Веселин Любомиров от аутлинията намери Костов, който от непосредствена близост засече в мрежата за 1:0.

В 59-ата минута Септември по чудо не изравни. Очаи центрира отляво. Арсов засече с глава отблизо, но направи по-трудното, пращайки топката покрай лявата греда.

Това се случи в първата минута на добавеното време. Жан Пиер Да Силва се разписа отблизо за 1:1.

МАРЕК: 12. Младенов, 32. Башлиев, 35. Кавдански, 5. Стойнев, 44. Каймакански, 77. Иванов, 14. Близнаков, 19. Джаджаров, 13. Любомиров, 10. Ганчев, 99. Костов

СЕПТЕМВРИ: 21. Шейтанов, 4. Арсов, 7. Стоянов, 18. Йонашчъ, 15. Динков, 6. Очаи, 10. Рамадан, 24. Маринов, 19. Митков, 14. Да Силва, 9. Тошев