Марек и Струмска слава не се победиха

0
-
-

Струмска слава изпусна Марек (Дупница) на „Бончук“ в контролна среща, която завърши наравно 1:1.Радомирският тим нацели гредата чрез Ивелин Илиев – Шакири, а в 20-ата минута домакините откриха чрез новото си попълнение Димитър Атанасов, който се измъкна от защитата и мушна покрай вратаря.

Като цяло юношата на Левски бе най-добрият футболист в състава на дупничани и направи сериозно впечатление в този мач.Струмска слава получи възможността да изпълни дузпа, но Георги Янев би в аут.

След почивката гол на Александър Аспарухов бе отменен заради засада, но в крайна сметка нападателят успя да вкара излязъл сам срещу вратаря малко по-късно и така реализира.Струмска слава изпусна Марек (Дупница) на „Бончук“ в контролна среща, която завърши при реми 1:1.