Марек би Хебър в последната си контрола

0

Марек спечели последната си контролна среща преди подновяване първенството на Югозападната Трета лига, надделявайки с 1:0 като гост на втородивизионния Хебър. Двубоят се игра на стадиона в Пазарджик, като домакините излязоха с голяма част от резервните си футболисти, предвид мача от Втора лига, който игриха вчера с Пирин в Благоевград.

Оборище завърши с победа на контролите

През първото полувреме Марек изпробва титулярите си и създаде множество положения пред вратата на противника, но без да отбележи. След почивката силната игра на дупничани продължи, макар постепенно да бяха извършени и доста смени. Единственият гол падна в 82-ата минута, а негов автор бе Симеон Димитров.

Така Марек завърши цикъла проверки и чака първия си официален мач за годината – домакинството срещу Левски (Чепинци) на 20-ти февруари.