Ман Юнайтед започна с победа контролите(ВИДЕО)

0

Манчестър Юнайтед започна с победа в контролите, след като победи Дарби Каунти с 2:1 на стадиона на Овните „Прайд Парк”. Оле Гунар Солскяер заложи на микс от млади играчи и такива от първия тим, които обаче естествено не бяха част от Евро 2020. Младоците обаче бяха доста повече.

Тахит Чонг откри за гостите в 18-ата минута с прецизен удар, а влезлият от пейката и впечатлил с играта си Факундо Пелистри удвои преднината, след като бе изведен сам срещу вратаря, заобиколи го и вкара.

Все пак Колин Казим-Ричардс върна един гол, отбелязвайки с мощен удар от около 35 метра 20 минути преди края. В оставащото време обаче, домакините водени от легендата на Юнайтед Уейн Руни, все пак не успяха да изравнят.