Мъка!Славия и Етър не си вкараха и остават на дъното(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Славия и Етър Велико Търново завършиха наравно 0:0 в първата среща от13-тия кръг от efbet Лига. Закономерно равенство,малко голови положения и много борба. И сякаш двата отбора показаха защо са на дъното в родния ни футболен елит.

Това бе четвърта точка в актива на Етър от началото на сезона и тя дойде в дебюта на Александър Томаш начело на болярите. Те обаче остават и без победа.
Преди почивката домакините бяха по-активни. Шансове се откриха пред Емил Стоев и Калоян Кръстев, но в 39-тата минута Преслав Боруков остана сам срещу Георги Петков, но опитният ветеран парира ударът му,като скъси ъгъла. Малко преди почивката травма получи ветеранът Георги Петков и той бе заменен от Светослав Вуцов.

В началото на второто полувреме картината не се промени, положения липсваха ипред двете врати. Най-интересните ситуации дойдоха в последните 15 минути.
Най-напред в 76-тата Калоян Кръстев стреля силно от точката на дузпата,но опитният капитан Христо Иванов парира ударът му. В 83-тата Преслав Боруков имаше нов шанс за Етър, но пък и Светослав Вуцов се намеси адекватно. Мариян Иванов удари и греда за виолетовите ,след статично положение, но това бе всичко в мача и двата отбора не успяха да се победят.