Мачовете по телевизията днес

0
мачовете
-
-

В родния ефир

14,00 – Черноморец – Созопол, България, контрола, пряко KotaSport TV
19,30 – Волфсбург – Шалке 04, Купа на Германия, осминафинал, пряко Нова Спорт
20,00 – Фулъм – Лестър, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт
20,00 – Бърнли – Манчестър Сити, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
20,00 – Бордо – Лил, Франция, Лига 1, пряко RING
21,30 – Лийдс – Евертън, Англия, Висша лига, пряко Нова Спорт
21,45 – Наполи – Аталанта, Купа на Италия, първи полуфинал, пряко RING
22,00 – Гранада – Барселона, Испания, Купа на краля, четвъртфинал, пряко btv Action
22,15 – Астън Вила – Уест Хем, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт
22,15 – Ливърпул – Брайтън, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2

По сателита

12,30 – Сивасспор – Ерзурумспор, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
15,00 – Фатих Карагюмрюк – Газиакгеп, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
15,00 – Атромитос – Янина, Купа на Гърция, пряко Cosmote Sport 1
15,00 – Херманщад – Газ Метан, Румъния, Лига 1, пряко Digi Sport 1 (Румъния)
16,00 – Вараждин – Горица, Хърватия, Първа лига, пряко Arena Sport 2 (Сърбия)
17,00 – Мали – Гвинея, Шампионат на африканските нации, пряко beIN Sports Mena 7
17,00 – Академия Пушкаш – Дьошгъор, Унгария, Първа лига, пряко Arena Sport 2 (Сърбия)
17,00 – Мамелъди Съндаунс – Стеленбош, ЮАР, Висша лига, пряко SuperSport
17,00 – АЕЛ Лимасол – АПОЕЛ Никозия, Кипър, Първа дивизия, пряко Cytavision Sports 1
18,00 – Анталияспор – Бешикташ, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
18,00 – Риека – Шибеник, Хърватия, Първа лига, пряко Arena Sport 4 (Хърватия)
19,00 – Одензе – Лингби, Дания, Суперлига, пряко Евроспорт 2 (Дания)
19,15 – Цюрих – Йънг Бойс, Швейцария, Суперлига, пряко Arena Sport 1 (Словакия)
19,30 – РБ Лайпциг – Бохум, Купа на Германия, осминафинал, пряко Sky Sport 4 (Германия)
20,00 – Страсбург – Брест, Франция, Лига 1, пряко Arena Sport 1 (Сърбия)
20,00 – Метц – Монпелие, Франция, Лига 1, пряко Digi Sport 4 (Румъния)
20,00 – Леванте – Виляреал, Испания, Купа на краля, четвъртфинал, пряко Arena Sport 1 (Хърватия), Premier Sports 1
20,00 – Динамо Букурещ – Стяуа, Румъния, Лига 1, пряко Digi Sport 1 (Румъния)
20,00 – Хайдук Сплит – Истра, Хърватия, Първа лига, пряко Arena Sport 4 (Хърватия)
21,00 – Уйпещ – Ференцварош, Унгария, Първа лига, пряко М4 Sport
21,00 – Гремио – Сантос, Бразилия, Серия А. пряко Arena Sport 5 (Сърбия)
21,45 – Щутгарт – Борусия Мьонхенгладбах, Купа на Германия, осминафинал, пряко Arena Sport 3 (Сърбия)
21,45 – Ян Регенсбург – Кьолн, Купа на Германия, осминафинал, пряко МАЧ! ТВ
21,45 – Брентфорд – Бристол Сити, Англия, Чемпиъншип, пряко SportsMax HD
22,00 – ПСЖ – Ним, Франция, Лига 1, пряко Arena Sport 2 (Сърбия)
22,00 – Монако – Ница, Франция, Лига 1, пряко Arena Sport 1 (Сърбия)
22,00 – Дижон – Лион, Франция, Лига 1, пряко Arena Sport 4 (Сърбия)
22,00 – Ланс – Марсилия, Франция, Лига 1, пряко ВТ Sport Extra 3
22,00 – Сент Етиен – Нант, Франция, Лига 1, пряко Telefoot