Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

12,30 – ЦСКА 1948 – Славия, България, Първа лига, пряко Диема Спорт
13,30 – Каляри – Кротоне, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
15,00 – Валядолид – Алавес, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
16,00 – Саутхемптън – Евертън, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
16,00 – Беневенто – Напали, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
16,30 – Волфсбург – Арминия Билефелд, Германия, Първа Бундеслига. пряко Евроспорт2
17,00 – Кадис – Виляреал, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
17,45 – Арда – ЦСКА-София, България, Първа лига, пряко Диема Спорт
17,45 – Валвайк – Фейенорд, Нидерландия, Ередивизие, пряко MAX Sport 2
18,00 – Ница – Лил, Франция, Лига 1, пряко RING
18,30 – Чулвс – Нюкасъл, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
18,00 – Вердер – Хофенхайм, Германия, Първа Бундеслига, пряко Евроспорт 2
19,00 – Фиорентина – Удинезе, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
19,30 – Хетафе – Гранада, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
20,15 – Монтана -Лудогорец, България, Първа лига, пряко Диема Спорт
21,15 – Арсенал – Лестър, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
21,45 – Ювентус – Верона, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
21,45 – Лос Анджелис ФК – Лос Анджелис Галакси, САЩ и Канада, Мейджър лийг сокър, пряко MAX Sport 2
22,00 – Лион – Монако, Франция, Лига 1, пряко RING
22,00 – Реал Сосиедад – Уеска, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD

По сателита

12,30 – Малатияспор – Генчлербирлиги, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
13,00 – Урал – Тамбов, Русия, Премиеолига. пряко МАЧ! Премиер
14,00 – Ланс – Нант, Франция, Лига 1, пряко Arena Sport 4 (Сърбия)
14,00 – Абърдийн – Селтик, Шотландия, Поемиършип, пряко МАЧ! Футбол 2
15,00 – Аланияспор – Фатих Карагюмрюк, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
15,30 – Витес – ПСВ Айндховен, Нидерландия, Ередивизие, пряко Fox Sports 1 HD (Нидерландия)
15,30 – Младост Добой Какан – Борац Баня Лука, Босна и Херцеговина, Висша лига пряко Arena Sport 5 (Сърбия)
15,30 – ЛАСК Линц – Санкт Пьолтен, Австрия, Бундеслига, пряко Sky Sport 2 (Австрия)
16,00 – Парма – Специя, Италия, Серия А, пряко Sky Calcio, Premier Sports 2
16,00 – Шибеник – Динамо Загреб, Хърватия, Първа лига, пряко Arena Sport 4 (Сърбия)
16,00 – Бордо – Ним, Франция, Лига 1, пряко ВТ Sport 3
16,00 – Метц – Сент Етиен, Франция, Лига 1, пряко Telefoot
16,00 – Монпелие – Реймс, Франция, Лига 1, пряко beIN Sports
16,00 – Брест – Страсбург, Франция, Лига 1, пряко ViaPlay
17,00 – Цървена звезда – Явор, Сърбия, Суперлига, пряко Arena Sport 3 (Сърбия)
17,00 – Йънг Бойс – Люцерн, Швейцария, Суперлига, пряко TeleKlub
18,00 – Фенербахче – Трабзонспор, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
18,00 – Молде – Стрьомсгодсет, Норвегия, Елитсериен, пряко TV Norge
21,00 – Флуминензе – Сантос, Бразилия, Серия А, пряко Arena Sport 3 (Сърбия)
21,30 – Волунтари – ЧФР Клуж, Румъния, Лига 1, пряко Diqi Sport 1 (Румъния)
21,45 – Шарльороа – Беверен, Белгия, Първа дивизия А, пряко Eleven Pro
23,15 – Интернасионал – Фламенго, Бразилия, Серия А, пряко Arena Sport 3 (Сърбия)

loading...