Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

14,00 – Бърнли – Шефилд Юнайтед, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
14,00 – Суонзи – Шефилс Уензди, Англия, Чемпиъншип, пряко Нова Спорт
15,00 – Атлетик Билбао – Реал Мадрид, Испания, Примера, пряко МАХ Sport 4 и Sport+ HD
16,00 – Нюкасълл – Уест Хем, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
18,00 – Еспаньол – Леганес, Испания, Примера, MAX Sport 4 и Sport+ HD
18,15 – Интер – Болоия, Италия, Серия А, пряко МАХ Sport 3
18,30 – Ливърпул – Астън Вила, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
18,45 – Локомотив (Пд) – Берое, България, efbet Лига, пряко Диема спорт
20,30 – Парма – Фиорентина, Италия, Серия А, пряко MAX sport 2
20,30 – Каляри – Аталанта, Италия, Серия А, пряко МАХ Sport 3
20,30 – Осасуна – Хетафе, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
21,00 – ЦСКА-София – Лудогорец, България, Висша лига, пряко Диема Спорт
21,30 – Стабек – Розенборг, Норвегия, Елитсериен, пряко Евроспорт 1
22,45 – Наполи – Рома, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
23,00 – Виляреал – Барселона, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD

По сателита

15,00 – Нордселанд – Мидтиланд, Дания, Суперлига, пряко viaPlay
15,30 – Елфсборг – Малмьо, Швеция, Алсвенскан, пряко Капаl 5
16,00 – Погон Шчечин – Ягелония, Полша, Екстракласа, пряко Canal+ Sport 3 (Полша)
17,00 – АИК Стокхолм – Варберг, Швеция, Алсвенскан, пряко DPlay
17,00 – Хобро – Рандерс, Дания, Суперлига, пряко TV3 Sport
18,00 – Ла Коруня – Уеска, Испания, Сегунда, пряко Mitele Plus
18,00 – ЛАСК Линц – Залцбург, Австрия, Бундеслига, пряко Sky Sport (Австрия)
18,30 – Пяст Гливице – Шльонск Вроцлав, Полша, Екстракласа, пряко Canal+ Sport 3 (Полша)
19,00 – Молде – Мьондален, Норвегия, Елитсериен, пряко Евроспорт (Франция)
19,00 – Жил Висенте – Рио Аве, Португалия, Примейра, пряко Sport TV1
20,30 – Бреша – Верона, Италия, Серия А, пряко С More Live 5, belN Sports (Франция)
20,30 – Сампдория – СПАЛ, Италия, Серия А, пряко TSN, DAZN
20,30 – Удинезе – Дженоа, Италия, Серия А, пряко С More Stream, Strive Sport
20,30 – Малага – Албасете, Испания, Сегунда, пряко Mitele Plus
21,00 – Галатасарай – Трабзонспор, Турция, Суперлига, пряко belN Sports 1 (Турция)
21,00 – Орхус – ФК Копенхаген, Дания, Суперлига, пряко TV3+ (Дания)
23,30 – Порто – Беленензеш, Португалия, Примейра, пряко Sport TV1