Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

14,00 – Бристол Сити – Шефилд Уензди, Англия, Чемпиъншип, пряко Нова Спорт
16,00 – Шефилд Юнайтед – Арсенал, Англия, ФА Къп, четвъртфинал, пряко Диема Спорт
16,00 – Леванте – Бетис, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
16,15 – Нотингам – Хъдърсфийлд, Англия, Чемпиъншип, пряко Диема Спорт 2
18,00 – Лестър – Челси, Англия, ФА Къп, четвъртфинал, пряко Диема Спорт
18,00 – Виляреал – Валенсия, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
18,15 – Милан – Рома, Италия, Серия А, пряко MАХ Sport 3
18,30 – Уотфорд – Саутхемптън, Англия, Висша лига, пряко Диема спорт 2
20,30 – Нюкасъл – Манчестър Сити, Англия, ФА Къп, четвъртфинал, пряко Диема Спорт 2
20,30 – Наполи – CПАЛ, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 2
20,30 – Удинезе – Аталанта, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
20,30 – Гранада – Ейбар, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
21,00 – Берое – Левски, България, efbet Лига, пряко Диема Спорт
21,30 – Бран – Розенборг, Норвегия, Елитсериен, пряко Евроспорт 1
22,45 – Парма – Интер, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
23,00 – Еспаньол – Реал Мадрид, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD

По сателита

14,00 – Мепен – Инголщад, Германия, Трета лига, пряко Magenta Sport
15,30 – Сигма Оломоуц – Карвина, Чехия, Първа лига, пряко 02 TV
16.30 – Хамбургер – Зандхаузен, Германия, Втора Бундеслига, пряко Sky Bundesliga 3
16,30 – Арминия Билефелд – Хайденхайм, Германия, Втора Бундеслига, пряко ВТ Sport 2
17,00 – Динамо Букурещ – Волунтари, Румъния, Лига 1, пряко Теleком Sport
17,00 – Базел – Сион, Швейцария, Суперлига, пряко Arena Soort 3 (Сърбия)
17,00 – ФК Цюрих – Лугано, Швейцария, Суперлига, пряко RTS 2
17,30 – Виктория Пилзен – Спарта Прага, Чехия, Първа лига, пряко Arena Sport 4 (Сърбия)
18,00 – Хихон – Луго, Испания, Сегунда, пряко Movistar LaLiga 1
18,00 – Pyx Брест – Белшина Бобруйск, Беларус, Висша лига, пряко Belarus 5
18,30 – Шльонск Вроцлав – Лех Познан, Полша, Екстракласа,пряко Polsat Sport
19,00 – Мура – Домжале, Словения, Първа лига, пряко Planet TV
20,00 – ЧФР Клуж – Униварситатя Крайова, Румъния, Лига 1, пряко Telekom Sport
20,30 – Сампдория – Болоня, Италия, Серия А, пряко Arena Soort 1 (Сърбия)
20,30 – Сасуоло – Верона, Италия, Серия А, пряко Sport TV3, DAZN
20,30 – Щурм Грац – Рапид Виена, Австрия, Бундеслига, пряко Sky Sport 1 (Австрия)
21,00 – Истанбул Башакшехир – Галатасарай, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
21,00 – ФК Копенхаген – Мидтиланд, Дания, Суперлига, пряко TV3+
21.45 – Олимпия – Марибор, Словения, Първа писа, пряко Slovenia TV2
23,00 – Боависта – Санта Клара, Португалия, Примейра, пряко Sport TV 1