Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

17,00 – Царско село – Витоша Бистрица, България, efbet Лига, пряко Диема Спорт
21,30 – Борусия Дортмунд – Айнтрахт Франкфурт, Германия, Първа Бундеслига, пряко Евроспорт 2
21,45 – Хъл – Суонзи, Англия, Чемпиъншип, пряко Диема Спорт
21,45 – Монако – Монпелие, Франция, Лига 1, пряко RING
22,00 – Уулвърхемптън – Лестър, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
22,00 – Валенсия – Атлетико Мадрид, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD

По сателита

16,00 – Одиша – Нортийст Юнайтед, Индия, Суперлига, пряко ESPN+
17,30 – Киндия Търговище – Волунтари, Румъния, Лига 1, пряко Digi Sport 1 (Румъния)
18,00 – Есперанс (Тун) – Замалек (Ег), Суперкупа на Африка, пряко beIN Sports Mena 1
18,30 – Елфсборг – Хелзингборг, Швеция, контрола, пряко Dplay
19,00 – Истанбул Башакшехир – Бешикташ, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
19,00 – Гурник Забже – Арка Гдиня, Полша, Екстракласа пряко Canal+ Sport HD (Полша)
19,00 – Чешке Будейовице – Млада Болеслав, Чехия, Първа лига, пряко СТ Sport
19,00 – Локомотива Загреб – Истра, Хърватия, Първа лига, пряко Arena Sport 3 (Хърватия)
19,30 – Хайденхайм-Нюрнберг, Германия, Втора Бундеслига, пряко Sky Bundesliga
20,00 – Залцбург – ЛACK Линц, Австрия, Бундеслига, пряко Arena Sport 1 (Словакия)
20,00 – Есберг – ФК Копенхаген, Дания, Суперлига, пряко TV3 Sport (Дания)
20,00 – Пройсен Мюнстер – Вюрцбургер Кикерс, Германия, Трета лига, пряко Magenta Sport
20,00 – ЧФР Клуж – Вииторул, Румъния, Лига 1, пряко Digi Sport 1 (Румъния)
20,00 – Стеленбош – Супер Спорт Юнайтед, ЮАР, Висша лига, пряко SuperSport4
21,00 – Венло – Хераклес, Нидерландия, Ередивизие, пряко Fox Sports 2 (Нидерландия)
21,00 – Оксер – Шамбли, Франция, Лига 2, пряко beIN Sports 4 (Франция)
21,00 – Грасхопър – Криенс, Швейцария, Чалъндж лига, пряко TeleClub Sport
21,30 – Лехия Гданск – Пяст Гливице, Полша, Екстракласа, пряко Canak Sport HD (Полша)
21,30 – Юпен – Гент, Белгия, Дивизия А Про, пряко Proximus Sports
22,00 – Ла Коруня – Хирона, Испания, Сегунда, пряко GOL
22,00 – Пескара – Салернитана, Италия, Серия Б, пряко DAZN
22,30 – Витория Сетубал – Жил Висенте, Португалия, Примейра, пряко Sport TV1
00,00 – Велес Сарсфийлд – Годой Крус, Аржентина, Суперлига, пряко Fanatiz

Оставете коментар

avatar
2000
  Абонирай се  
Известие от