Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

16,00 – Лудогорец – Кайрат, контрола, пряко Диема Спорт
16,00 – ЦСКА-София – Чонбук Мотърс, контрола, пряко Нова Спорт
16,30 – Левски – Пюник, контрола, пряко Диема Спорт 2
19,30 – По – ПСЖ, Купа на Франция, осминафинал, пряко MAX Sport 4
20,00 – Културал Леонеса – Валенсия, Испания, Купа на краля, осминафинал, пряко RING
21,45 – Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед, Англия, Купа на лигата, полуфинал, реванш, пряко Диема Спорт 2
21,45 – Уест Хем – Ливърпул, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт
22,00 – Сарагоса – Реал Мадрид, Испания, Купа на краля, осминафинал, пряко bTV Action
22,00 – Бадахос – Гранада, Испания, Купа на краля, осминафинал, пряко RING
22,05 – Марсилия – Страсбург, Купа на Франция, осминафинал, пряко MAX Sport 4

По сателита

15,00 – Беселиджа – Партизани Тирана, Купа на Албания, пряко SuperSport3
15,30 – Цървена звезда – Вардар Скопие, контрола, пряко Arena Sport 1 (Сърбия)
16,30 – Неа Саламина – Пафос, Купа на Кипър, пряко Cytavision Sports 1
16,30 – АПОЕЛ Никозия – Аполон Лимасол, Купа на Кипър, пряко Cablenet Sports 1
19,00 – Анортозис- Олимпиакос Никозия, Купа на Кипър, пряко Cablenet Sports 2
19,30 – Епинал – Лил, Купа на Франция, осминафинал, пряко Евроспорт360 (Франция)
20,00 – Райо Валекано – Виляреал, Испания, Купа на краля, осминафинал, пряко DAZN (Испания)
20,15 – Апоел Беер Шева – Макаби Тел Авив, Израел, Лигат Ал, пряко 5 SPORT (Израел)
21,30 – Шарльороа – Брюж, Белгия, Про лига, пряко Arena Sport 3 (Сърбия)
21,30 – Холщайн Кил – Дармщад, Германия, Втора Бундеслига, пряко Sky Bundesliga 4
21,30 – Оснабрюк – Зандхаузен, Германия, Втора Бундеслига, пряко Sky Bundesliga 3
21,30 – Динамо Дрезден – Карлсруе, Германия, Втора Бундеслига, пряко Sky Bundesliga 2
21,30 – Санто Андре – Акуа Санта, Бразилия, Паулища, пряко PFC Internacional
21,45 – Сейнт Джонстън – Селтик, Шотландия, Премиършип, пряко Arena Sport 4 (Сърбия)
21,45 – Интер – Фиорентина, Купа на Италия, четвъртфинал, пряко ВТ Sport 3
21,45 – Рейнджърс – Рос Каунти, Шотландия, Премиършип, пряко Rangers TV
22,00 – Реал Сосиедад – Осасуна, Испания, Купа на краля, осминафинал, пряко DAZN
22,15 – Моререйнзе – Брага, Португалия, Примейра лига, пряко SportTV1