Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

13,00 – Майорка – Валенсия, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
13,15 – Венло – ПСВ Айндховен, Нидерландия, Ередивизие, пряко MAX Sport 1
13,30 – Милан – Удинезе, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
14,00 – Нотингам – Лутън, Англия, Чемпиъншип, пряко Диема Спорт
15,00 – Бетис – Реал Сосиедад, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
15,30 – Аякс – Спарта Ротердам, Нидерландия, Ередивизие, пряко MAX Sport 1
16,00 – Бърнли – Лестър, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
16,00 – Лече – Интер, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
16,00 – Бреша – Каляри, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 2
16,30 – Херта – Байерн, Германия, Първа Бундеслига, пряко Евроспорт
17,00 – Виляреал – Еспаньол, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
18,30 – Ливърпул – Манчестър Юнайтед, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт
19,00 – Падерборн – Леверкузен, Германия, Първа Бундеслига, пряко Евроспорт 2
19,00 – Дженоа – Рома, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
19,30 – Атлетик Билбао – Селта, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD
21,45 – Ювентус – Парма, Италия, Серия А, пряко MAX Sport 3
21,55 – Лориен – Пари Сен Жермен, Купа на Франция, 1/16-финал, пряко MAX Sport 1
22,00 – Барселона – Гранада, Испания, Примера, пряко MAX Sport 4 и Sport+ HD

По сателита

12,30 – Анталияспор – Гьозтепе, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
15,00 – Галатасарай – Денизлиспор, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
15,00 – Ксанти – Панатинайкос, Гърция, Суперлига, пряко ERT Sports
15,30 – Серкъл Брюж – Антверпен, Белгия, Про лига, пряко Arena Sport 3 (Хърватин)
18,00 – Болоня – Верона, Италия, Серия А, пряко Arena Sport 2 (Хърватия), Strive Sport
16,00 – Пескара – Салернитана, Италия, Серия Б, пряко DAZN
17,00 – Дънди Юнайтед – Хибърниън, Шотландия, ФА Къп, пряко ВВС 1 (Шотландия)
18,00 – Бешикташ – Сивасспор, Турция, Суперлига, пряко beIN Sporte 1 (Турция)
18,15 – Дижон – Ним, Купа на Франция, 1/16-финал, пряко beIN Connect Mena
19,00 – Андерлехт – Брюж, Белгия, Про лига, пряко Arena Sport 3 (Хърватия)
19,30 – Олимпиакос – Арис Солун, Гърция, Суперлига, пряко Nova Sports 1 (Гърция)
21,30 – Тенерифе – Хирона, Испания, Сегунда, пряко Movistar La Liga
22,00 – Рио Aве – Боависта, Португалия, Примейра, пряко Sport TV1