Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

19,55 – Айнтрахт Франкфурт (Гер) – Арсенал (Анг), Лига Европа, пряко БНТ 3
19,55 – Клуж (Рум) – Лацио (Ит), Лига Европа, пряко RING
19,55 – Карабах (Азер) – Севиля (Исп), Лига Европа, пряко bTV Action
22,00 – Лудогорец – ЦСКА Москва (Рус), Лига Европа, пряко БНТ 1
22,00 – Еспаньол (Исп) – ференцварош (Унг), Лига Европа, пряко БНТ 3
22,00 – Рома (Ит) – Истанбул Б (Тур), Лига Европа, пряко RING
22,00 – Манчестър Юнайтед (Анг) – Астана (Каз), Лига Европа, пряко bTV Action
03,30 – Колон (Арж) – Атлетико Минейро (Бр), Копа Судамерикана, първи полуфинал,
пряко MAX Sport 4

По сателита

19,55 – ласк Линц (Hop) – Розенборг (Hop), Лига Европа, пряко ВТ Sport, ТУ 2 Zebra
19,55 – ПСВ Айндховен (Хол) – Спортинг Лисабон (Порт), Лига Европа, пряко Arena Sport 5 (Сърбия)
19,55 – Рен (Фр) – Селтик (ШОТ), Лига Европа, пряко Arena Sport 2 (Сърбия)
19,55 – Апоел Никозия (Кип) – Дюдвланж (Люкс), Лига Европа, пряко ВТ Sports Mena 10, Cosmote Sport 3
19,55 – Базел (Швейц) – Красно дар (Рус), Лига Европа, пряко Arena Sport 1 (Хърватия)
19,55 – Динамо Киев (Укр) – Малмьо (Шв), Лига Европа, пряко Футбол 1 (Украйна), ВТ Sport
19,55 – ФК Копенхаген (Дан) – Лугано (Швейц), Лига Европа, пряко RTS 2, ВТ Sport
19,55 – Хетафе (Исп) – Трабзонспор (Тур), Лига Европа, пряко ВТ Sport М, Liqa de Campeones
19,55 – Стандард Лиеж (Бел) – Гимараиш (Порт), Лига Европа, пряко RTBF, SportTV3
20,00 – Елче – Тенерифе, Испания, Сегунда дивисион, пряко GOL
22,00 – Слован Братислава (Слвк) – Бешикташ (Тур), Лига Европа, пряко СТ Sport, Slovenia TV2
22,00 – Рейнджърс (Шот) – Фейенорд (Хол), Лига Европа, пряко Arena Sport 5 (Сърбия)
22,00 – Уулвърхемптън (Анг) – Брага (Порт), Лига Европа, пряко ВТ Sport, TV2 Sport Premium
22,00 – Гент (Бел) – Сент Етиен (Фр), Лига Европа, пряко RMC Sport 1, Canvas
22,00 – Порто (Порт) – Иънг Бойс (Швейц), Лига Европа, пряко Sport TV1, DAZN
22,00 – Борусия Мьонхенгладбах (Гер) -Волфсбергер (Ав), Лига Европа, пряко ВТ Sport, Nitro
22,00 – Партизан (Сър) – A3 Алкмаар (Хол), Лига Европа, пряко Arena Sport 1 (Сърбия)
22,00 – Волфсбург (Гер) – Александрия (Укр), Лига Европа, пряко beIN Sports MENA 10, ВТ Sport
23,00 – Лас Палмас – Хихон, Испания, Сегунда дивисион, пряко Vamos