Мачовете по телевизията днес

0
мачовете
-
-

В родния ефир

13:15 Аякс – Утрехт, Нидерландия, Ередивизие MAX Sport 1
14:00 Тулуза – Ница, Франция, Лига 1 Нова спорт
14:00 Хартс – Селтик, Шотландия, Премиършип Ринг
14:30 ЦСКА-София – Берое, България, Първа лига Диема спорт
14:30 Хамбургер – Оснабрюк, Германия, Втора Бундеслига Диема спорт 3
15:00 Бърнли – Борнемут, Англия, Висша лига Диема спорт 2
15:00 Виляреал – Гранада, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
15:30 ПСВ Айндховен – Фейенорд, Нидерландия, Ередивизие МАХ Sport 1
16:00 Фрозиноне – Лече, Италия, Серия А Ринг
16:00 Емполи – Каляри, Италия, Серия А MAX Sport 3
16:00 Брест – Льо Авър, Франция, Лига 1 Нова спорт
16:30 Кьолн – Леверкузен, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
17:00 Лудогорец – ЦСКА 1948, България, Първа лига Диема спорт
17:15 Атлетико Мадрид – Бетис, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
17:30 Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед, Англия, Висша лига Диема спорт 2
18:05 Рен – Лориан, Франция, Лига 1 Нова спорт
18:30 Хофенхайм – Вердер, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
19:00 Аталанта – Болоня, Италия, Серия А MAX Sport 3
19:30 Майорка – Хирона, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
19:30 Арис – АЕК Атина, Гърция, Суперлига Диема спорт
20:00 Спортинг Лисабон – Фарензе, Португалия, Примейра лига Ринг
21:45 Лион – Ланс, Франция, Лига 1 Диема спорт 3
21:45 Наполи – Ювентус, Италия, Серия А MAX Sport 3
22:00 Атлетик Билбао – Барселона, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
22:30 Порто – Бенфика, Португалия, Примейра лига Ринг

По сателита

12:30 Истанбул Б – Самсунспор, Туриця, СуперЛиг beIN Spots Турция 1
13:00 Нижни Новгород – Факел, Русия, Премиер лига Arena Sport 3 Сърбия
13:30 Верона – Сасуоло, Италия, Серия А Arena Sport 1 Сърбия
13:00 ЛКС Лодз – Пуща Ниеполомице, Полша, Екстракласа Arena Sport 2 Хърватия
14:30 Елверсберг – Веен, Германия, Втора Бундеслига Sky Sport Bundesliga 4
14:30 Падерборн – Магдебург, Германия, Втора Бундеслига Sky Sport 3 Bundesliga 3
14:30 Генк – Брюж, Белгия, Лига Про Arena Sport 5 Сърбия
14:30 Университатя Клуж – Ботошани, Румъния, Лига 1 Digi Sport 1 Румъния
15:00 Гьозтепе – Болуспор, Турция, СуперЛиг SportKlub Balkins
15:00 Лингби – Видовре, Дания, Суперлига TV3 Sport Дания
15:00 МТК Будапеща – Пакши, Унгария, NB1 Sport 2 Украйна
15:00 Виборг – Рандерс, Дания, Суперлига Canal 9 Дания
15:15 Люцерн – Лугано, Швейцария, Суперлига Blue Sport 4
15:30 Динамо Москва – Локомотив Москва, Русия, Премиер лига Arena Sport 1 Сърбия
15:30 Хеерневеен – Цволе, Нидерландия, Ередивизие ESPN1 Нидерландия
15:30 Нови Пазар – Младост Лучани, Сърбия, Суперлига Arena Sport 3 Сърбия
16:00 Нант – Метц, Франция, Лига 1 Arena Sport 2 Сърбия
16:00 Монпелие – Страсбург, Франция, Лига 1 Arena Sport 4 Сърбия
16:00 Копер – Рогашка, Словения, Първа лига SportKlub 1 Словения
16:00 Заглебие Любин – Корона Киелце, Полша, Екстракласа Arena Sport 2 Хърватия
16:00 Риека – Вараждин, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
16:00 Злин – Баник, Чехия, Първа лига 02TV Fotbal Чехия
17:00 Брьондби – Вейле, Дания, Суперлига 6’Еren Дания
17:00 Антверпен – Сейнт Трюиден, Белгия, Лига Про DAZN Eelven Pro League 1
17:30 Цюрих – Йънг Бойс, Швейцария, Суперлига Blue Sport 1
17:30 Винтертур – Ивердон, Швейцария, Суперлига Blue Sport 10
17:30 Ферецварош – Кечкемет, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
17:30 Каса Пия – Жил Висенте, Португалия, Примейра лига Sport TV1 Португалия
17:30 Вождовац – Спартак Суботица, Сърбия, Суперлига Arena Sport 3 Сърбия
17:45 Фортуна Ситард – Екселсиор, Нидерландия, Ередивизие ESPN 3 Нидерландия
18:00 Бешикташ – Галатасарай, Турция, СуперЛиг Sport 2 Чехия
18:00 Рапид Виена – Лустенау, Австрия, Бундеслига Arena Sport 2 Словакия
18:00 Щурм Грац – Волфсбергер, Австрия, Бундеслига Sport 2 Украйна
18:00 Залцбург – Клагенфурт, Австрия, Бундеслига Arena Sport 1 Словакия
18:00 Балтика – Сочи, Русия, Премиер лига Arena Sport 5 Хърватия
18:30 Ракув – Лех Познан, Полша, Екстракласа Canal+ Полша 4К
18:30 Осиек – Динамо Загреб, Хърватия, Първа лига Arena Sport 7 Сърбия
18:30 Радомле – Браво, Словения, Първа лига SportKlub 1 Словения
19:00 Орхус – Одензе, Дания, Суперлига TV3 Sport Дания
19:00 Спарта Прага – Славия Прага, Чехия, Първа лига 02TV Fotbal Чехия
19:30 ОФИ Крит – Панатинайкос, Гърция, Суперлига Cosmote Sport 3
19:30 Ламиа – ПАОК, Гърция, Суперлига Cosmote Sport 2
19:30 Андерлехт – Юпен, Белгия, Лига Про Arena Sport 3 Хърватия
19:30 Раднички Ниш – Радник, Сърбия, Суперлига Arena Sport 3 Сърбия
20:00 Уйпещ – Фехервар, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
20:15 Кротрайк – Моленбек, Белгия, Лига Про DAZN Белгия
20:30 ФКСБ – Петролул, Румъния, Лига 1 Arena Sport 4 Сърбия
21:00 Хераклес – Алмере Сити, Нидерландия, Ередивизие ESPN 1 Нидерландия