Мачовете по телевизията днес

0
мачовете
-
-

В родния ефир

12:00 Марек – Беласица, България, Втора лига Диема спорт
13:30 Ювентус – Фрозиноне, Италия, Серия А MAX Sport 3
14:00 Ланс – Монако, Франция, Лига 1 Нова спорт
14:00 Мъдъруел – Селтик, Шотландия, Премиършип Ринг
14:30 Локомотив София – Крумовград, България, Първа лига Диема спорт
14:30 Гройтер Фюрт – Бюрнберг, Германия, Втора Бундеслига Диема спорт 2
14:30 Хамбургер – Елверсберг, Германия, Втора Бундеслига Диема спорт 3
15:00 Кадис – Селта, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
15:30 Алмере Сити – Фейенорд, Нидерландия, Ередивизие MAX Sport 1
16:00 Каляри – Наполи, Италия, Серия А Ринг
16:30 Айнтрахт Франкфурт – Волфсбург, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
16:45 ЦСКА 1948 – Славия, България, Първа лига Диема спорт
17:00 Челси – Ливърпул, Англия, Карабао Къп, финал Диема спорт 2
17:15 Бетис – Атлетик Билбао, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
17:45 A3 Алкмаар – Аякс, Нидерландия, Ередивизие MAX Sport 1
18:30 Борусия Дортмунд – Хофенхайм, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
19:00 Лече – Интер, Италия, Серия А Ринг
19:00 Ал Шабаб – An Насър, Саудитска Арабия, Професионална лига MAX Sport 3
19:30 Лас Палмас – Осасуна, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
20:30 Аугсбург – Фрайбург, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
21:00 Бенфика – Портимонензе, Португалия, Примейра лига Ринг
21:45 Марсилия – Монпелие, Франция, Лига 1 Диема спорт 2
21:45 Милан – Аталанта, Италия, Серия А MAX Sport 3
22:00 Реел Мадрид – Севиля, Испания, Ла Лига MAX Sport 4
22:30 Рио Аве – Спортинг Лисабон, Португалия, Примейра лига Ринг

По сателита

12:30 Кайзериспор – Анкарагюджю, Турция, СуперЛиг beIN Sports Турция 1
12:30 Сивасспор – Пендикспор, Турция, СуперЛиг beIN Sports Турция 1
13:15 Екселсиор – Витес, Нидерландия, Ередивизие ESPN 1 Нидерландия
13:30 Пуща Ниеполомице – Заглебие Любин, Полша, Екстракласа Arena Sport 8 Сърбия
14:00 Сепси – Университатя Клуж, Румъния, Лига 1 Arena Sport 10 Хърватия
14:00 Рогашка – Марибор, Словения, Първа лига SportKlub 1 Словения
14:30 Фортуна Дюселдорф – Ханза, Германия, Втора Бундеслига Sky Sport Bundesliga 3
14:30 Брюж – Андерлехт, Белгия, Лига Про Arena Sport 1 Сърбия
15:00 Газиантеп – Истанбул Б, Турция, СуперЛиг beIN Sports Турция 1
15:00 Трабзонспор – Адана, Турция, СуперЛиг beIN Sports Турция 1
15:00 Фатих – Аланияспор, Турция, СуперЛиг beIN Sports Турция 2
15:00 Явор – Раднички 1923, Сърбия, Суперлига Arena Sport 10 Сърбия
15:00 Вейле – Силкеборт, Дания, Суперлига OneFootball
15:00 Видовре – Виборг, Дания, Суперлига ViaPlay Дания
15:15 Лугано – Цюрих, Швейцария, Суперлига One Football
15:30 Твенте – Го Ахед Ийгълс, Нидерландия, Ередивизие ESPN 1 Нидерландия
15:30 Тирол – Щурм Грац, Австрия, Бундеслига Sky Sport 1 Австрия
15:30 Уулвс – Шефилд Юнайтед, Англия, Висша лига Arena Sport 3 Сърбия
16:00 Ница – Клермон, Франция, Лига 1 Arena Sport 4 Сърбия
16:00 Тулуза – Лил, Франция, Лига 1 Arena Sport 2 Сърбия
16:00 Льо Авър – Реймс, Франция, Лига 1 Arena Sport 6 Сърбия
16:00 Динамо Загреб – Риека, Хърватия, Първа лига Arena Sport 2 Сърбия
16:00 Видзев – Гурник Забже, Полша, Екстракласа Arena Sport 8 Сърбия
16:00 Домжале – Целие, Словения, Първа лига Sport TV1 Словения
16:00 Славия Прага – Пардубице, Чехия, Първа лига Polsat Sport News
16:00 Тренчин – Слован Братислава, Словакия, Суперлига Voyo Player Словакия
16:00 Кишварда – Пакши, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
17:00 Гент – Антверпен, Белгия, Лига Про DAZN Eleven 6 Португалия
17:00 Одензе – Брьондби, Дания, Суперлига OneFootball
17:30 Напредак – Нови Пазар, Сърбия, Суперлига Arena Sport 3 Сърбия
17:30 Визела – Ещорил, Португалия, Примейра лига Sport TV1 Португалия
17:30 Йънг Бойс – Сервет, Швейцария, Суперлига OneFootball
18:00 Истанбулспор – Башикташ, Турция, СуперЛиг beIN Spots Турция 1
18:00 Фенербахче – Касъмпаша, Турция, СуперЛиг beIN Sports Турция 1
18:00 Коняспор – Хатайспор, Турция, Суперлига beIN Sports Турция 2
18:00 Рапид Виена – Аустрия Виена, Австрия, Бундеслига Sky Sport 1 Австрия
18:05 ПСЖ – Рен, Франция, Лига 1 Arena Premium 2 Сърбия
18:30 Корона Киелце – Легия Варшава, Полша, Екстракласа Arena Sport 2 Сърбия
18:30 Мура – Радомле, Словения, Първа лига SportKlub 1 Словения
18:30 Уйпещ – Ференцварош, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
18:30 Горица – Славен Белупо, Хърватия, Първа лига MAX Sport 1 Хърватия
19:00 Орхус – Мидтиланд, Дания, Суперлига OneFootball
19:30 Сен Жилоаз – Лиеж, Белгия, Лига Про Arena Sport 3 Хърватия
19:30 Войводина – Спартак Суботица, Сърбия, Суперлига Arena Premium 1 Сърбия
19:30 Арис – Волос, Гърция, Суперлига SportKlub Полша
20:00 ФКСБ – Ботошани, Румъния, Лига 1 Digi Sport 1 Румъния
20:00 Жил Висенте – Порто, Португалия, Примейра лига Sport TV2 Португиля
20:15 Юпен – Серкъл Брюж, Белгия, Лига Про DAZN Белгия
21:00 Фламенго – Флуминензе, Бразилия, Паулища Sport TV5 Португалия
21:00 Волендам – Хееренвеен, Нидерландия, Ередивизие ESPN 1 Нидерландия
22:00 Ривър Плейт – Бока Хуниорс, Аржентина, Лига Професионал Arena Premium 1 Сърбия
23:00 Гуарани – Сао Пауло, Бразилия, Паулища Canal 11 Португалия