Мачовете по телевизията днес

0
мачовете

В родния ефир

15:00 Ботев Враца – Берое, България, Първа лига Диема спорт
17:30 ЦСКА 1948 – Черно море, България, Първа лига Диема спорт
19:30 Оснабрюк – Хамбургер, Германия, Втора Бундеслига  Диема спорт 3
19:30 Магдебург – Падерборн, Германия, Втора Бундеслига Нова спорт
19:30 Салернитана – Фрозиноне, Италия, Серия А Ринг
20:00 Ботев Пловдив – ЦСКА-София, България, Първа лига Диема спорт
21:00 Ал Насър – Ал Ахли, Саудитска Арабия, Професионална лига MAX Sport 1
21:30 Щутгарт – Дармщат, Германия, Бундеслига Диема спорт 3
21:45 Лече – Дженоа, Италия, Серия А MAX Sport 3
22:00 Монако – Ница, Франция, Лига 1 Диема спорт 2
22:00 Бирмингам – КПР, Англия, Чемпиъншип Нова спорт
22:00 Алавес – Атлетик Билбао, Испания, Ла Лига MAX Sport 4

По сателита

14:35 Шанхай Шенхуа – Чанду Майти Лайънс, Китай, Суперлига Arena Sport 2 Хърватия
18:00 У Крайова 1948 – Оцелул, Румъния, Лига 1 Digi Sport 1 Румъния
18:30 Домжале – Алуминий, Словения, Първа лига SportKlubl Словения
18:30 Кошице – Тренчин, Словакия, Суперлига Nova Sport 1 Чехия
19:00 Осиек – Вараждин, Хърватия, Първа лига Arena Sport 9 Сърбия
19:00 Корона – Видзев Лодз, Полша, Екстракласа Arena Sport 1 Хърватия
20:00 Лингби – Вейле, Дания, Суперлига TV3 Sport Дания
20:00 Газиантеп – Истанбупспор, Турция, СуперЛиг beIN Sports Турция 1
21:00 Динамо Букурещ – Фарул, Румъния, Лига 1 Digi Sport 1 Румъния
21:00 Го Ахед Ийгълс – Фортуна Ситард, Нидерландия, Ередивизие ESPN 2 Нидерландия
21:00 Железничар Панчево – Партизан, Сърбия, Суперлига Sport 3 Израел
21:00 Кечкемет – Мезьоковежд, Унгария, NB1 М4 Sport Унгария
21:30 Палермо – Козенца, Италия, Серия Б SportKlub 3 Словения
21:30 Лодз – Ягиелония, Полша, Екстракласа Arena Sport 7 Хърватия
21:45 Лиеж – Вестерло, Белгия, Лига Про Arena Sport 5 Сърбия
22:00 Картахена – Ейбар, Испания, Ла Лига 2 Arena Sport 3 Сърбия
22:15 Фамаликао – Арука, Португалия, Примейра лига Cosmote Sport 8
02:00 Коринтианс – Ботафого, Бразилия, Серия А Arena Sport 1 Сърбия