Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

19,30 – Левски – Ружомберок, Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Диема Спорт
03,30 – Архентинос Хуииорс (Арж) – Колон (Арж), Копа Судамерикана, осминафинал, реванш, пряко Max Sport 4

По сателита

15,00 – Тобол (Каз) – Жунес Еш (Люкс), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко QazSport
17,30 – Кайрат (Каз) – Широки брег (БиХ), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко QazSport
18,30 – Интер Турку (Дан) – Брьондби (Дан), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко 6 Еren
19,00 – Ропс (Фин) – Абърдийн (Шот), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Аrena Sport 1 (Словакия)
19,00 – Левадия (Ест) – Стярнан (Исл), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Laolal.tv
19,00 – Аякс (Хол) – Уотфорд (Анг), контрола, пряко, Arena Sport 1 (Сърбия)
20,00 – Зрински Мостар (БиХ) – Академия Пандев (С Мак), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Arena Sport 2 (Хърватия)
20,00 – Петрокуб (Молд) – АЕК Ларнака (Кип), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Laolal .tv
20,00 – Ейре – Франция, Европейско за юноши до 19 г., пряко RTE2
20,00 – Аполон Лимасол (Кип) – Жалгирис Каунас (Лит), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Cytavision Sports 1
20,00 – Краковия Краков (Пол) – Дунайска Стреда (Слвк), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко RTV 2
20,00 – Торпедо Кутаиси (Груз) – Ордабаси (Каз), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко QazSport
20,00 – Хаугесунд (Hop) – Клифтънвил (С Ирл), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко DirekteSport
21,00 – Мура (Слвн) – Макаби Хайфа (Изр), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Laolal.tv
21,00 – Хибърниънс (Мал) – Шахтьор Солигорск (Блрс), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Laolal.tv
21,00 – Хайдук Сплит (Хърв) – Гзира Юнайтед (Мал), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Arena Sport 1 (Хърватия)
21,00 – Норкьопинг (Шв) – Сейнт Патрикс (Ейре), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко ViaPlay
21,30 – Витебск (Блрс) – Купс Куопио (Фин), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Laolal.tv
21,30 – Шкупи (С Мак) – Пюник (Арм), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко МРТ2
21,45 – Будучност (ЧГ) – Транс Нарва (Ест), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Laolal.tv
21,45 – Спартак Търнава (Слвк) – Радник Белина (БиХ), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Arena Sport 1 (Босна и Херцеговина)
21,45 – Домжале (Слвн) – Балзан (Мал), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Laolal.tv
21,45 – Раднички Ниш (Сър) – Флора Талин (Ест), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Laolal.tv
22,00 – Шамрок Роувърс (Ейре) – Бран (Hop), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Eir Sport 1
22,00 – Легия Варшава (Пол) – Европа (Гибр), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко TVP Sport
22,00 – КР Рейкявик (Исл) – Молде (Hop), Лига Европа, първи квалификационен кръг, реванш, пряко Direktesport
03,00 – Синсинати – Ди Си Юнайтед, САЩ и Канада, Мейджър лийг сокър, пряко DAZN