Мачовете по телевизията днес

0
мачовете
-
-

В родния ефир

13:30 Чонбук Мотрос – Урава Редс, ШЛ на Азия, полуфинал Нова спорт
19:00 Шампионска лига: Жребий MAX Sport 3
19:00 Жалгирис – Лудогорец, Лига Европа, плейоф, реванш Диема спорт 3
20:00 Базел – ЦСКА-София, Лига на конференциите, плейоф, реванш Диема спорт

По сателита

13:00 Инхулец – Олексаидрия, Украйна, Премиер лига Setanta Sports Украйна
19:00 Радник – Войводина, Сърбия, Суперлига Arena Sport 1 Сърбия
19:00 АЕК Ларнака – Днипро, Лига Европа 2+2 Украйна
19:30 Силкеборг – ХИК Хелзинки, Лига Европа TV2 Sport X Dansk
20:00 Виборг – Уecт Хем, Лига на конференциите Arena Sport 2 Premium Сърбия
20:00 Шериф Тираспол – Пюник, Лига Европа Armenia 1 TV
20:00 Твенте – Фиорентина, Лига на конференциите Arena Sport 3 Premium Сърбия
20:00 Фехервар – Кьолн, Лига на конференциите Sport TV1 Словения
20:00 АИК Стокхолм – Словачко, Лига на конференциите СТ Sport Чехия
20:00 Волфсбергер – Молде, Лига на конференциите ORF1 Австрия
20:00 ЧФР Клуж – Марибор, Лига на конференциите Slovenia TV2
20:00 Апоел Беер Шева – Университета Крайова, Лига на конференциите Sport 4 Израел
20:00 Славия Прага – Ракув, Лига на конференциите TVP 2 Полша
21:00 Хамрун – Партизан, Лига на конференциите Arena Sport 1 Premium Сърбия
21:00 Андерлехт – Йънг Бойс, Лига на конференциите Arena Sport 1 Сърбия
21:00 Ница – Макаби Тел Авив, Лига на конференциите Sport 1 Израел
21:00 Дюделанж – Лех Познан, Лига на конференциите TVР Sport Полша
21:30 Слован Братислава – Жрински, Лига на конференциите Arena Sport 2 Сърбия
21:45 Антверпен – Истанбул ББ, Лига на конференциите VTM 4 Белгия
22:00 Шамрок Роувърс – Ференцварош, Лига Европа М4 Sport Унгария
22:00 Хартс – Цюрих, Лига Европа SportKlub 3 Сърбия
22:00 Рапид Виена – Вадуц, Лига на конференциите ORF 1 Австрия
22:00 Олимлиакос – Аполон Лимасол, Лига Европа Cosmote Sport 1
22Я0 Хайдук Сплит – Виляреал, Лига на конференциите Canal 11 Португалия
22:00 Жил Висенте – A3 Алкмаар, Лига на конференциите Sport TV1 Португалия

loading...