Любослав Пенев: Важното е, че крайният резултат е в наша полза

0
liuboslav penev 2
Снимка: facebook.com/fchebarofficial
-

Старши треньорът на Хебър Пазарджик Любослав Пенев заяви след успеха с 1:0 срещу Славия, че важното е, че в крайна сметка резултата е в тяхна полза.

Важното е, че крайният резултат е в наша полза. Мисля, че си разделихме по едно полувреме. Първото полувреме играхме по-добре от Славия. Изпуснахме едно много добро положение. Второто полувреме Славия реагира, но ние не се отказахме и стигнахме в края на до победата. Като цяло съм доволен, има неща за подобряване“, сподели Пенев.

Играта без типична деветка в атака носи разнообразие и изненада за противника. Нещата се получиха. Не само в този мач“, добави той.