Любопитно: Звездата на Левски няма цял мач при Георги Тодоров

0
-
-

Стайн Спиерингс няма цял мач за Левски, откакто отборът бе поет от Георги Тодоров. В дебюта на наставника начело на сините – 3:1 над Арда на „Лаута“, нидерландецът бе на пейката. Той влезе като резерва в 61-ата минута и само 4 по-късно се разписа, правейки резултата 2:1.

След това срещу ЦСКА-София (3:3) Стайн бе неизползвана резерва.

В следващия двубой стартира в полуфинала-реванш срещу Локомотив Пловдив за купата. Тогава Спиерингс бе в ролята на централен нападател, а в групата въобще не попаднаха Станислав Костов и Дени Алар… Срещу черно-белите ниделандецът игра през първата част, а на почивката бе заменен от сънародника си Найджъл Робърта.

При победата над Берое, Георги Тодоров също изтърпя Спиерингс само през първото полувреме.

За да се стигне до двубоя със Славия, когато халфът бе на игрището само в заключителните секунди.

В момента сините имат затруднения с кадровия потенциал. И поради тази причина няма да е толкова изненадващо, ако Стайн започне срещу Лудогорец в сряда.