Лукоки: Първото полувреме сякаш бяхме забравили как да вкарваме

0
nesebar ludogorets 9
-
-

Килото на Лудогорец – Джоди Лукоки, сподели мнението си за разгромната победа с 5:1 над ЦСКА (Москва). Двубоят бе първи за двата отбора от груповата фаза на Лига Европа.

„Ако гледате резултата, ще си помислите, че мачът беше лесен. Не беше чак толкова лесно. ЦСКА Москва е много добър отбор. През първото полувреме играхме добре, но те ни поведоха с 1:0. През второто полувреме се представихме много по-добре. През първото сякаш бяхме забравили как да вкарваме, през второто полувреме всичко влезе.

Най-важното бе, че играхме като отбор. Играхме сплотено, атакувахме като колектив, вярвахме в себе си. Треньорът ни каза преди да излезем, че е уверен в способностите ни да вкараме три гола”, заяви Лукоки.