0
768x432 67
-
-

Пред около 3500 зрители домакините започнаха много по-добре мача. Първата възможност за гол дойде в 8-ата минута, но Клаудиу Кешерю стреля над гредата. Козмин Моци вкара за 1:0 в 16-ата минута, възползвайки се от сериозна грешка на вратаря Солдо. Стражът тръгна да излиза при центриране от корнер, но остана под топката, оставяйки вратата си празна, така румънският бранител беше точен с глава. Вандерсон имаше основателни претенции за дузпа в 38-ата минута, когато Кадушич първо го настъпи, а след това го спъна с левия си крак в наказателното поле на Зрински. Три минути след това вратарят Солдо спаси вратата си от втори гол. Стражът парира изстрел от въздуха на Кешерю, който засече поредното много добро центриране на активния Лукоки.