Лудогорец продължава да реди победи, тресна и шампиона на Азербайджан (ВИДЕО)

0
ludogorets dimo bakalov

Лудогорец постигна трета победа от контроли в предсезонната си подготовка. „Орлите“ се наложиха с 2:0 над Карабах. В предишните си два двубоя шампионите победиха с 12:1 Надежда (Доброславци) и с 4:0 Триглав.

След само 120 секунди игра, играч на Карабах засече с глава центриране от корнер, ала Бакалов изчисти току пред голлинията.

В 13-ата минута Марселиньо изведе чудесно Чибота сам срещу вратаря, но ударът му бе избит в корнер. След неговото изпълнение, Димо Бакалов засече отблизо с глава, но играч на Кабарах изби от голлинията.

Лудогорец успа да поведе в 17-ата минута. Димо Бакалов пусна към Марселиньо, който с изключително прецизен удар от дъгата пред наказателното поле намери долния десен ъгъл на вратата за 1:0.

В 37-ата минута Чибота премина през трима играчи на съперника и стреля, но вратарят улови.

В края на полувремето пък и Пламен Илиев трябваше да се намесва след мощен изстрел от дистанция.

След час игра футболист на Карабах отправи мощен удар, но Ренан изби в корнер.

В 70-ата минута Лудогорец удвои аванса си. Манолев изведе отдясно в наказателното поле Джоди Лукоки, който пусна успоредно на голлинията към Димо Бакалов. За последният пък не бе проблем от непосредствена близост да прати топката в мрежата за 2:0.

В 78-ата минута родният национал Симеон Славчев, който играе за Карабах, стреля от границата на наказателното поле, но високо над вратата.

ЛУДОГОРЕЦ: Илиев, Икоко, Неделков, Григоре, Сисиньо, Дяков, Битон, Ковачев, Марселиньо, Чибота, Бакалов

КАРАБАХ: 13. Вайнер, 4. Мемедов, 5. Медведев, 8. Мичел, 10. Кинтана, 11. Емрели, 14. Садиов, 17. Зубир, 19. Озобич, 20. Алмейда, 30. Хюсеинов