Лудогорец потегли при Аутуори с 11:0

0
ludogorets marica

Лудогорец прегази Марица с 11:0 в първата си контрола това лято. Проверката бе дебют за главния мениджър на родните шампиони Пауло Аутуори.

През първото полувреме бразилецът заложи на титулярната единайстерорка от миналия сезон, заедно с новото попълнение Григоре.

Първото попадение в мача отбеляза Клаудио Кешеру още в четвъртата мината, а до края на полувремето резултатът стана 4:0 с голове на Мисиджан в 17-ата, Дяков в 22-ата и Марселиньо в 37-ата минута.

През втората част Якуб Швиерчок реализира три попадения, а по два гола добавиха Жоао Пауло и Лукас Саша.

Лудогорец (I полувреме): Хорхе Броун, Сисиньо, Козмин Моци, Драгуш Григоре, Натанаел, Светослав Дяков, Густаво Кампаняро, Марселиньо, Върджил Мисиджан, Вандерсон, Кешеру

Лудогорец (II полувреме): Даниел Наумов, Цветомир Панов, Георги Терзиев, Рафаел Форстър, Димо Бакалов, Лукас Саша, Ивайло Климентов, Джоди Лукоки, Доменик Янков, Жоао Пауло, Якуб Швиерчок.