Лудогорец потегли на пета в плейофите (ВИДЕО)

0
ludogorets vereq

Лудогорец потегли в плейофите с категорична победа. „Орлите“ се наложиха у дома над Верея с 5:0.

След няколко пропуска, Лудогорец успя да поведе чак в 41-ата минута. Веселин Минев фаулира в наказателното поле, за което бе отсъдена дузпа. От бялата точка потърпевшият бе точен за 1:0.

Разградчани успяха да удвоят аванса си само 60 секунди по-късно. Мисиджан намери Саша, който стреля отблизо. Топката се отби в дясната греда и попадна в Лукоки, който реализира със силен удар от точката на дузпата.

През втората част надмощието на шампионите продължи и логичното се случи в 72-ата минута. Клаудиу Кешеру отбеляза за втори път в мача. Нападателят стреля от пряк свободен удар, топката се отби от напречната греда и премина зад голлинията.

В 84-ата минута се разписа и Якуб Швиерчок. Пробив на Мисиджан отдясно завърши с подаване към Якуб Швиерчок, който реализира с удар от границата на вратарското поле.

В 90-ата минута полякът вкара и второто си попадение в мача. След центриране от корнер, той засече с глава за крайното 5:0.