0
ludogorets u17
-
-

Лудогорец U17 обърна с 3:1 в столицата връстниците си от ЦСКА-София, в мач от XVII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години.

Домакините успяха да открият в 20-та минута на първото полувреме с попадение на Цветомир Цанев. До почивката „орлите“ създадоха няколко добри ситуации за изравняване на резултата, като на два пъти гредите спасиха ЦСКА-София.

Втората част започна отлично за момчетата на Димчо Ненов. Още в 48-та минута Росен Иванов шутира точно от границата на наказателното поле и вкара за 1:1. В 60-та минута Димитър Господинов бе повален в наказателното поле на съперника и сам реализира отсъдената дузпа за 2:1.В добавеното време Димитър Иванов бе най-съобразителен при едно разбъркване пред вратата на столичани и отбеляза за крайното 3:1.