Лудогорец-3 с 8 от 8 на Североизток(ВИДЕО)

0
-
-

Третият отбор на Лудогорец се наложи с 2:0 в Разград над Светкавица (Търговище). Двубоят е от деветия кръг на Североизточната Трета лига. Победата е осма поредна в изиграните до момента осем мача. Селекцията на Захари Сираков контролираше всичко на терена през цялото време. Създаде и още няколко възможности за гол. Не допусна съперникът да застраши нито веднъж вратата на Пламен Пепеляшев. В 39-ата минута домакините пробиха защитния вал на съперника, като Озан Ремзи откри резултата с глава след центриране на съотборник.

Едва след 60-ата минута търговищкия тим изнесе играта си по-напред. Тези им действия обаче продължиха десетина минути. В 72-ата минута Димитър Иванов стреля неспасяемо и всичко приключи – 2:0.