0
Снимка: ludogorets.com
-
-

Лудогорец II вече е трети във временното класиране на Втора лига. Дубълът на футболния шампион спечели домакинството си на Локомотив (Горна Оряховица) от 32-ия кръг с 2:0.

Първото попадение на базата „Гнездо на орли“ в Разград, където домакините са непобедени вече в 12 предни мача, реализира Бранимир Костадинов. Той откри резултата още в 5-ата минута след разбъркване в наказателното поле на Християн Христов.

Резервата Георги Чалъков сложи точка на спора и оформи крайното 2:0 в 90-ата минута, за да донесе трите точки на „орлите“. С тях те вече имат 50 и са само на 3 от втория Локомотив (София), който обаче е с мач по-малко.

След третата си поредна загуба на нула от разградчани пък отборът на Локомотив (Горна Оряховица) остава на предпоследно място с 24 точки, вече само на точка пред последния Нефтохимик.